Керівник «Олімпу» про роботу спорткомплексу в новому статусі, задачі та перспективи

Керівник «Олімпу» про роботу спорткомплексу в новому статусі, задачі та перспективи (фото, відео)

Информ-панорама

Новопризначений в кінці березня цього року керівник спортивно-оздоровчого комплексу «Олімп» Олександр Ануфрієв в інтерв’ю Yuzhny.info розповів про перші два місяці роботи закладу вже в новому статусі – комунального некомерційного підприємства. Нагадаємо, що СОК «Олімп» відновив роботу як КНП 24 березня 2023 року. Наразі тут функціонують тренажерні зали, зала аеробіки, зала кінезотерапії, релаксаційний центр, зала для тренувань, тенісний корт. Аби презентувати свої послуги, познайомити южненців та гостей нашої громади з роботою спорткомплексу, як комунального підприємства, Олександр Ануфрієв планує найближчим часом організувати День відкритих дверей.

«В першу чергу хочемо школярів нашої громади провести по спорткомплексу, показати майстерні, приміщення, зали, як це все технічно працює та обслуговується. Розповісти про механізм роботи цього комплексу. Дорослих жителів нашої ОТГ також хочемо запросити на День відкритих дверей, плануємо розробити графік таких відвідувань і впродовж тижня проводити екскурсії», – розповів Олександр Ануфрієв.

Новий статус – нові виклики

Раніше цей спорткомплекс функціонував при Одеському припортовому заводі, тепер це комунальне некомерційне підприємство. Воно було створено в жовтні 2022 року і тепер перед колективом закладу стоїть задача зуміти самостійно заробляти кошти від надання послуг та розвиватися, як спортивно-оздоровчий комплекс.

«Це важко в теперішній час зробити, бо відвідувачів менше, ніж це було раніше. Спочатку була пандемія, потім почалася повномасштабна війна, багатьом людям зараз не до відпочинку, ми це розуміємо. До того ж, в спорткомплексі є потреба замінити багато обладнання, воно працювало тут роками і, звісно, його потрібно оновлювати. Хочу відзначити завзятість нашого колективу, зокрема тренерів, вони згуртувалися, почали тренувати дітей нашої громади, які займаються волейболом, баскетболом та боротьбою. Раніше тут займалася збірна по баскетболу, дорослі спортсмени, а зараз мають змогу тренуватись діти, це на безкоштовній основі. Тренери та працівники релаксаційного центру працюють в «Олімпі» на умовах госпрозрахунку, тобто, скільки заробили, стільки їм нараховується заробітної плати. Зараз ми не можемо в повному обсязі набрати персонал для роботи басейну та взяти додатково ще тренерів, тому що все це дає фінансове навантаження. Ось це зараз є проблемним питанням, але ми намагаємося знаходити варіанти для його вирішення. Ми відновили роботу в напрямку ведення інформаційних сторінок закладу в соцмережах, намагаємося розказати і показати людям, чим живе спорткомплекс, які послуги надає, тим самим прорекламувати «Олімп», адже це унікальний на всю Україну об’єкт», – зазначив Олександр Ануфрієв.

Кафе, абонементи, нові види тренувань

Ми поцікавились в керівника підприємства, чи планується відновити роботу кафе в закладі, адже воно було в свій час затребуваним серед містян. Також порушили питання щодо абонементів. Після запуску роботи спорткомплексу в новому статусі, міському, а не заводському, відвідувачі, які раніше придбали абонементи, а використати їх не встигли, скаржились в соцмережах на те, що хотіли б повернути собі кошти. Олександр Ануфрієв розповів, що особисто їздив на Одеський припортовий завод, аби обговорити це питання з головним бухгалтером.

«Стосовно абонементів, які люди придбали раніше, але не встигли використати, я був на ОПЗ два тижні тому, гроші за куплені абонементи були перераховані заводу, там пояснили, що готові відшкодувати їхню вартість, але за умови наявності у людей чеків. Ми, як комунальне підприємство, плануємо також найближчим часом розробити нові абонементи, це актуальне питання, але це також треба погоджувати з виконкомом і також потребує відповідної документації, тому знадобиться деякий час для проведення цієї процедури. Стосовно роботи кафе, ми плануємо відновити його роботу, але для цього знову ж таки треба підготувати відповідні документи і винести їх на затвердження виконавчого комітету Южненської міськради. Так як ми тепер комунальне підприємство, то маємо погоджувати свої дії з виконкомом. В нашій країні в основному всі кафе приватні, наше кафе в складі комунального підприємства, я проти того, аби це кафе передавати в оренду приватному підприємцю, хотілося б його зберегти саме як заклад у складі «Олімпу» і повернути колишніх його працівників. Також в планах на майбутнє відкрити парковку для транспорту, зараз готуємо відповідну калькуляцію. Крім того, в цю суботу ми запланували проводити в басейні релаксаційного центру заняття з аквааеробіки. Це водні процедури, які зміцнюють організм, покращують здоров’я та удосконалюють тіло. На відміну від спорту на суші, заняття у воді мають більший вплив на м’язи, а тому й результати часто кращі. Це буде пробне тренування, хочемо проаналізувати, чи буде такий вид занять затребуваним», – розповів Олександр Ануфрієв.

Кінезотерапія: індивідуальний підхід, тестові заняття

На сьогодні в залі кінезотерапії працюють спеціалісти-інструктори Світлана та Володимир. Вони допомагають в лікуванні хвороб, пов’язаних з порушенням опорно-рухового апарату. В інтерв’ю Yuzhny.info інструктор Світлана розповіла, що наразі особливо затребуваною зала стала серед підлітків, які приходять лікувати сколіоз. За її словами, перше заняття вважається тестовим, але здебільшого пацієнти після такого тренування продовжують займатися кінезотерапією і стають постійними відвідувачами.

«Ця зала працює з перших днів відкриття «Олімпу», з 2004 року. Кінезотерапія дослівно перекладається як лікування рухами. Тобто ми лікуємо правильним виконанням вправ, реабілітуємо, відновлюємо, допомагаємо підготуватися до операції чи навпаки відновитися після неї. Є люди після інсульту, які мають силу волі і бажання відновитись, і ми їм в цьому намагаємося максимально допомогти. Для комфорту всі тренажери в цій залі пронумеровані, є інформаційні листи, де пацієнт може ознайомитись з інформацією щодо вправ, тобто що саме він виконує, на які м’язи вони впливають. Ми консультуємо кожного відвідувача, показуємо, пояснюємо техніку виконання вправи, дихання, кількість повторень. Оптимальний варіант займатися кінезотерапією три рази на тиждень. Ті, хто виходять на вищий рівень, після двох-трьох курсів вже можуть займатися рідше. Заняття триває протягом години, але є категорія людей, в яких обмежені фізичні можливості, з такими пацієнтами процес трохи довший. Ми зараз працюємо не 12 годин, як раніше, у дві зміни, а 8 годин, тут консультую я і Володимир. До нас щотижня приходять нові відвідувачі, які вперше відвідують заняття, ми його називаємо тестовим, і потім вони залишаються з нами і стають постійними відвідувачами. Зараз стали приходити підлітки, в кого сколіоз, проблеми зі стопами, займаємося з ними також. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наші заняття», – Світлана, інструктор з кінезотерапії.

Зала аеробіки: Steap Interval, Body Attack, Jumping, Full Body, Tabata

Спорткомплекс «Олімп» надає послуги персональних тренувань під керівництвом професійних інструкторів. Ми побували на занятті під назвою Steap Interval, яке проводила тренерка Анна Плетень, вона магістр факультету фізичної реабілітації та тренерка 1 категорії з веслування на байдарках.

«Всі види тренувань, які зараз в нас проводяться згідно з розкладом, націлені на укріплення м’язів, серцево-судинної системи, позбавлення зайвої ваги. Сьогоднішнє наше заняття Steap Interval дає силове та кардіонавантаження. Ми використовуємо різний інвентар, який є в нашому спорткомплексі, зокрема гантелі, бодібари. Тренуються як дорослі, так і наші юні спортсмени. Всі, хто має бажання, може прийти спробувати будь-який вид тренувань, обрати для себе саме той, який буде більш до вподоби. Заняття наші проходять під драйвову музику, в дружній атмосфері, але розслаблятися я не даю, робимо багато вправ, працюємо на гарний результат!» – зазначила Анна Плетень, тренерка СОК «Олімп».

Для консультації щодо послуг та вартості, які надає спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп» звертайтеся за новим номером телефону закладу: 063-493-06-96
(Viber, Telegram, WhatsApp). Слідкувати за новинами спорткомплексу можна на сторінках «Олімпу» в соцмережах за посиланнями:

Керівник «Олімпу» про роботу спорткомплексу в новому статусі, задачі та перспективи

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

8 thoughts on “Керівник «Олімпу» про роботу спорткомплексу в новому статусі, задачі та перспективи (фото, відео)

  1. І ні слова про солдати волонтери біженці. Треба зробити гуртожиток для переселенців.

  2. Ну да какая удобная лапша, 15месяцев войны люди хранили чеки за абонементы что купили еще далеко до неё. Никто и не сомневался что толку не будет в данном вопросе.

  3. Якщо ціну на абонементи будуть складати так, як роблять дороги в Южному, то це буде капець. Невже там всі такі безтолкові???

  4. Пекарню помните? Небольшое здание.Взяли от порта в КОММУНАЛЬНУЮ СОБСТВЕННОСТЬ. Всем известно что с ней произошло. Уничтожение и продажа.
    Олимп знаете? От завода передали в КОММУНАЛЬНУЮ СОБСТВЕННОСТЬ. Поняли что будет?

  5. Прошу дати змогу без всяких абониментів безкоштовно лікуватись кому це показано пенсіонерам ветеранам ОПЗ на чиї кошти і побудований цей велетень Переселенці тут нідочого …. Списки пенсіонерів є у профкомі завода … Більшість пенсіонерів ОПЗ уже інваліди

    1. Пенсионеры опз, даже когда “Олимп” принадлежал заводу, занимались на платной основе, правда для них были скидки.

  6. Если сейчас не будете относиться с уважением и пониманием к пенсионерам и пожилым людям пройдёт время и Вы все наступите на те же грабли.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.