ВЕСЛУВАЛЬНИКИ ФСК «ХІМІК» АТ «ОПЗ» ЗДОБУЛИ 15 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

Новости Южный спортивный

З 21 по 26 липня в Умані пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків і дівчат 2008-09 р.н. та 2010-11 р.н.

У змаганнях узяли участь 602 спортсмени з 22 областей України, і у такій жорсткій конкуренції Одеська область посіла ІІ місце у командному заліку. У складі збірної Одеської області виступають 14 спортсменів, які представляють ФСК «Хімік» АТ «ОПЗ» та ДЮСШ міста Южного. Наші вихованці завоювали 15 медалей різного ґатунку та доклали максимум зусиль для здобуття особистих досягнень та високого командного результату.

Золоті медалі вибороли Олександр Леонов і Марк Чоков.

До того ж, хлопці здобули ще й срібні нагороди в байдарці на різних дистанціях.

Срібну нагороду та дві бронзові медалі завоював Олексій Мезей разом з Єгором Сажнєвим в каное-двійці.

З «подвійним» сріблом завершив змагання Олександр Степанов, прийшовши другим у каное-двійці та каное-четвірці на дистанції у 500 метрів.

Також срібну медаль здобув Олексій Савченко в каное-четвірці. Підготували команду тренери Вікторія Капішинська, Ганна Плетень, Сергій Мальков та Сергій Чернишов.

Джерело інформаційного повідомлення сторінка Одеський припортовий завод/Odesa Port Plant у соціальній мережі Facebook

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей