В понеділок, 21 листопада, у День Гідності та Свободи, в Южному представники міської влади, працівники виконкому та комунальних установ взяли участь в церемонії покладання квітів до пам’ятника Захисникам України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників революцій. Як зазначив у своєму зверненні, опублікованому на сторінці Южненської міськради у Facebook міський голова Володимир Новацький, День Гідності та Свободи – це день вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.
«З незламною і нескореною душею український народ постав перед всім світом під час двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності і заради майбутнього – відданої самопожертви. Вісім років українці стверджують своє прагнення жити у демократичній країні, обираючи боротьбу за свободу та незалежність. Сотні наших земляків стали на захист української держави. Є ті, хто навіки залишаться у нашій пам’яті Героями!
Низький уклін бійцям, які захищали та нині захищають нашу територіальну цілісність. Низький уклін волонтерам, всім тим, хто наближує Перемогу в тилу. Від щирого серця бажаю усім нам Перемоги та миру, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ. Вистояли на Майдані – переможемо й російських окупантів! Слава Україні!», – Володимир Новацький.
День Гідності та Свободи – пам’ятний день в Україні, який відзначається щороку 21 листопада, та був встановлений на згадку про події на Майдані 2013 року, з яких розпочалася Революція Гідності. Також це річниця Помаранчевої революції. З 2014 року День Гідності та Свободи набув статусу державного свята. Указом п’ятого президента Петра Порошенка було закріплено його дату 21 листопада – день, коли 2013-го на Майдан Незалежності в Києві вийшли перші мітингувальники. Помаранчева революція також розпочалася у листопаді, але у 2004 році. Багатомісячна акція на Майдані розгорнулася із 22 листопада, коли активісти вийшли на мітинг проти фальсифікації результатів виборів президента.
Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей
Аміак це дуже токсична рідина і пускати на територію України ні в якому разі не можна ,Росіяни підірвали газогони північного потоку а коли підірвуть амміакопровод то життя в місті розповсюдження амміаку припиниться ,