ОПЗ увійшов в десятку найбільших підприємств-боржників по зарплаті

Информ-панорама

Державна служба України з питань праці відновила практику публікації даних Реєстру боржників по заробітним платам. З початку повномасштабного вторгнення відповідна статистика не оприлюднювалася. Ключовими порушниками є державні промислові об’єкти, невиплата зарплат є масовим явищем і лише перша десятка боржників, куди увійшов і Одеський припортовий завод, не доплатила 1,8 млрд гривень. У першій десятці лише один банкрут – Харківське ДАВП. Про це повідомляється в телеграм-каналі trudovikua.

ОПЗ посів сьому сходинку антирейтингу. За даними Державної служби України з питань праці зараз на підприємстві працює 1 833 особи, заборгованість по заробітній яких склала понад 95 мільйонів гривень (станом на 19.02.2024). Акціонерне товариство «Одеський припортовий завод» — це державне підприємство хімічної галузі України, яке декілька разів призупиняло виробництво.

Нагадаємо, ОПЗ увішов до переліку об’єктів, які підлягають приватизації. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував відновлення «великої приватизації» в поточному році. На продаж виставлять Центренерго, Об’єднану гірничо-хімічну компанію та Одеський припортовий завод. Про це він заявив 4 березня на пресконференції в Києві.

«Цього року очікуємо що буде відновлена велика приватизація. Закликаємо інвесторів, зокрема, західних партнерів подивитися на об’єкти. Інтерес дуже великий. І ми сьогодні, якщо не бачимо швидкого входження, то ми розуміємо, що ми, дійсно, робимо велику роботу по комунікації, по спілкуванню з нашими партнерами з погляду входження інвесторів до України», – зазначив Шмигаль.

Голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев зазначив, що серед згаданих об’єктів є такі, які намагаються приватизувати вже десять і п’ятнадцять років, проте до фінішу так і не дійшли. На його думку приватизаційні процеси можна було завершити ще у перші десять років незалежності. Гетманцев також вказав на те, що в умовах війни і дефіциту коштів держава більше не може дозволяти собі тягар багатомільярдних “активів”, які насправді є пасивами, генерують дуже слабкі  результати, а головне – позбавлені перспектив у разі збереження статусу-кво.  

Фото: пресслужба ОПЗ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “ОПЗ увійшов в десятку найбільших підприємств-боржників по зарплаті

  1. а почему не спросили куда делись деньги ОПЗ у бывшего члена правления Репневского Артема Николаевича?

    Этот выдающийся деятель устроился в заводоуправление в феврале 2023 года, до этого ни дня не проработав в отрасли, а уже через полгода уволился, получив выплату 1 350 000 грн. Тем временем работники ОПЗ с мая сидели вообще без зарплаты, и не получали ничего кроме повесток

  2. Ранее этот Гражданин был осуждён за попытку выехать в Румынию по поддельным документам, и неоднократно попадался пьяным за рулём. Это не помешало утвердить его на должности Директора по логистике с окладом более 100 000 грн в месяц.

  3. А когда-то ОПЗ входил в пятёрку предприятий с самой большой зарплатой и как налогоплатильщик. Эххэхэ

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.