Відбулася робоча зустріч команди Фонду державного майна України (ФДМУ) з директором міжнародного бізнесу SsangYong Хві Паеком, заступником генерального директора Кімом Йо Джином та міжнародним бізнес-менеджером Джангом Хемом, а також виконавчим директором CORE Ukraine Ліаною Хоровицькою.
Очільник Фонду Віталій Коваль розповів іноземним партнерам про можливості, які пропонує ФДМУ у сфері приватизації та оренди держмайна. Окремо розглянули масштабні об’єкти приватизації, такі як: Одеський припортовий завод, готель «Україна», Білгород-Дністровський морський торговельний порт та Об’єднана гірничо-хімічна компанія. Про це повідомили в пресслужбі Фонду держмайна.
Віталій Коваль розповів про механізми приватизації і оренди нерухомості, пояснили законодавчі обмеження щодо використання об’єктів, часові рамки проходження необхідних процедур. Окремо акцентував увагу на покроковості, простоті та прозорості проведення онлайн-торгів.
«Сьогодні у власності Фонду різноманітні об’єкти, загалом вони займаються 618 видами діяльності. Тому команді ФДМУ є що запропонувати приватним інвесторам. Серед об’єктів готові майданчики, які згодяться для ведення діяльності вже. Для нас важливо залучати приватні інвестиції, оскільки 1 гривня вкладень приносить 4 гривні прямих інвестицій», — наголосив очільник відомства.
Окремо обговорили Land Bank та роботу з санкційним майном. Представники корейської компанії SsangYong висловили зацікавленість у подальшій співпраці. Іноземні партнери виявили інтерес до приватизації об’єктів нерухомості, складських приміщень та оренди земель. Сторони домовилися про подальші зустрічі та напрацювання конкретних технічних завдань відповідно до яких команда ФДМУ зможе підібрати саме ті об’єкти, які найбільше підійдуть під проєкти, – зазначили в пресслужбі Фонду держмайна.
Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей
То есть охранять это все будет корейская армия?
Сцан Йонг нам не подходит. Неблагозвучно звучит для нас. Вот когда переименуются например в “Наташа”, тогда пусть обращаются. И непонятно откуда корейцы могут дать на ОПЗ природный газ.