Тривалість подорожі залізницею з Києва до Одеси може скоротитись до 5,5 годин

Информ-панорама

У державній “Укрзалізниці” повідомили, що тривалість переїзду з Києва до Одеси потягами «Інтерсіті+» може скоротитись на 20-25% до близько 5,5 годин.
Про це повідомляє прес-служба компанії.
«Наразі ми аналізуємо шляхи збільшення швидкості поїзда Інтерсіті+ сполученням Київ — Одеса на існуючій інфраструктурі без будівництва паралельної нової колії. Для цього ми розглядаємо можливість придбання вагонів Talgo, які себе вже зарекомендували в інших країнах», — повідомив очільник Укрзалізниці Євген Кравцов.
Він також додав, що нові вагони дозволять зменшити час у дорозі «Інтерсіті+» Київ – Одеса до близько 5,5 годин. Проте для реалізації цієї ініціативи Укрзалізниці потрібна державна підтримка у розмірі близько 250-400 мільйонів гривень на закупівлю рухомого складу.
За словами Кравцова, цей проект можна реалізувати впродовж двох років. Серед особливостей деяких моделей потягів Talgo — система автоматичного нахилу кузову, яка дозволяє не зменшувати швидкість в поворотах.
Другий варіант зменшення тривалості поїздки з Києва до Одеси — будівництво окремої швидкісної лінії Київ – Одеса, що потребує близько 5 мільярдів доларів інвестицій, яких наразі компанія не має.
В той же час, заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань повідомив, що існує третій варіант пришвидшення пасажирських потягів на маршруті Київ-Одеса. 29 травня під час конференції про впровадження євроінтеграційних процесів в транспортній галузі України він заявив про початок розробки проекту модернізації залізниці. За оцінками чиновника, це дозволить зменшити час в дорозі з 7-7,5 годин до 5,5. Вартість проекту приблизно 180 мільйонів гривень.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.